Deutz-Fahr Agrotron M 410-650 Dane Techniczne

Pełna specyfikacja techniczna :




DF Agrotron M410
Model410420600610615
Rok     
Typ silnikaTCD2012TCD2012 L04 4VTCD2012 L06TCD2012 L06 2VTCD2012 L06 4V
Cyl/Turbo/Intercooler4TI4TI6TI6TI6TI
Pojemność/cm340384038605760576057
Wymiar tłoka/skok(mm)101×126101×126101×126101×126101×126
Max.moc KM/przy obrot.134/2100154/2100121/2100132/2100146/2100
Moment obrotowy610/1100659/1100599/1100599/1200599/1100
Liczba biegów przód + tył24+2424+2424+2424+2424+24
Zsynchronizowane biegi24+2424+2424+2424+2424+24
Szybka skrzynia4-port.4-port.4-port.4-port.4-port.
Rewershydr.hydr.hydr.hydr.hydr.
Prędkość jazdy w km/h3,2-40/503,4-40/503,2-40/503,2-40/503,2-40/50
Max prędkość jazdy km/h40/5040/5040/5040/5040/50
Wydajność pompy L/min83 (120)83 (120)83 (120)83 (120)83 (120)
Sterownie podnośnikiemehrehrehrehrehr
Max udźwig podnośnika/kg92009200920092009200
Obroty WOM/min540/1000540/1000540/1000540/1000540/1000
Hamulec tarczowy suchy/mokry     
Sterowanie     
Promień skrętu 2WD/m     
Promień skrętu 4WD/m9,39,39,99,99,9
Rozmiar przedniej opony 2 WD     
Rozmiar przedniej opony 4 WD16.9R24480/7016.9R24480/70480/70
   
R28R24R28
Rozmiar tylnej opony 2 WD     
Rozmiar tylnej opony 4 WD18.4R38580/7018.4R38520/70580/70
   
R38R38R38
Waga 2 WD/kg     
Waga 4 WD/kg51555435553055305530
Wysokość z kabiną/cm300300300300305
Długość/cm436436459459459
Szerokość/cm242242265265265
Zbiornik paliwa/L270270270270270
Poziom głośności w kabinie/dB7373737373
Model620625640650
Rok    
Typ silnikaTCD2012TCD2012 L06 4VTCD2012 L06TCD2012 L06 4V
Cyl/Turbo/Intercooler6TI6TI6TI6TI
Pojemność/cm36057605760576057
Wymiar tłoka/skok(mm)101×126101×126101×126101×126
Max.moc KM/przy obrot.155/2100163/2100171/2100181/2100
Moment obrotowy659/1400659/1400717/1000749/1100
Liczba biegów przód + tył24+2424+2424+2424+24
Zsynchronizowane biegi24+2424+2424+2424+24
Szybka skrzynia4-port.4-port.4-port.4-port.
Rewershydr.hydr.hydr.hydr.
Prędkość jazdy w km/h3,4-40/503,4-40/503,2-40/503,2-40/50
Max prędkość jazdy km/h40/5040/5040/5040/50
Wydajność pompy L/min83 (120)83 (120)83 (120)120
Sterownie podnośnikiemehrehrehrehr
Max udźwig podnośnika/kg9200920092009200
Obroty WOM/min540/1000540/1000540/1000540/1000
Hamulec tarczowy suchy/mokry    
Sterowanie    
Promień skrętu 2WD/m    
Promień skrętu 4WD/m10,2610,2610,2611,6
Rozmiar przedniej opony 2 WD    
Rozmiar przedniej opony 4 WD480/70480/70540/65540/65
    
R28R28R28R34
Rozmiar tylnej opony 2 WD    
Rozmiar tylnej opony 4 WD580/70580/70650/65650/65
    
R38R38R38R42
Waga 2 WD/kg    
Waga 4 WD/kg5810581059706520
Wysokość z kabiną/cm305305301313
Długość/cm459459476481
Szerokość/cm265265277282
Zbiornik paliwa/L270270305305
Poziom głośności w kabinie/dB73737373

Jeżeli posiadasz lub miałeś okazję jeździć tym traktorem podziel się z innymi opinią :

Imię
Oceniany model
Ocena
Opis
Serwis TraktorPedia powstał z myślą o osobach szukających szczegółowych informacji na temat maszyn rolniczych. Głównym założeniem naszego portalu jest zgromadzenie najbardziej przydatnych i kluczowych informacji dla każdego rolnika. Publikowane informacje dotyczą kompletnych danych technicznych ( specyfikacji parametrów ) do takich maszyn rolniczych jak ciągniki ( traktory ), kombajny zbożowe oraz ładowarki teleskopowe. Dane techniczne, które gromadzimy w serwisie pochodzą z informacji publicznie ogólnodostępnych , od samych użytkowników, producentów oraz dystrybutorów i sprzedawców. Przykładamy szczególną uwagę aby publikowane dane techniczne w szczególności specyfikacje techniczne maszyn rolniczych takich marek jak Case IH, Claas, David Brown, Deutz-Fahr, Fendt, Fiat Agri, Fortschtitt, International, JCB, John Deere, Kubota, Lamborghini, Landini,Manitou, Massey Ferguson, McCormick, Merlo, MTZ, New Holland, Renault, SAME, Steyr, Ursus, Weidemann, Valmet, Valtra, Volvo, Zetor były poprawne i aktualne, jednak nawet najlepszym zdarzają się pomyłki, za które przepraszamy i zobowiązujemy się do sukcesywnego usuwania z naszego serwisu. Zachęcamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci, choćby krótkiej opinii na temat posiadanej już maszyny rolniczej. Możemy wspólnie w ten sposób pomóc osobom szukającym konkretnego modelu maszyny rolniczej, ustrzec je przed ewentualnymi bolączkami modelu czy też zachęcić do kupna.
Serwis Traktorpedia.pl wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Privacy Policy