Zetor Proxima Plus 85-110 Dane Techniczne

Pełna specyfikacja techniczna :




ZetorProximaPlus_
Model859510590100110
Rok   2010-142010-142010-14
Typ silnika120510051305120510051305
Cyl/Turbo/Intercooler4TI4TI4TI4TI4TI4TI
Pojemność/cm3415641564156415641564156
Wymiar tłoka/skok(mm)105×120105×120105×120105×120105×120105×120
Max.moc KM/przy obrot.82/220090/2200100/220082/220090/2200100/2200
Moment obrotowy361/1400391/1400440/1400371/1400401/1400451/1400
Liczba biegów przód + tył16+1616+1616+1616+1616+1616+16
Zsynchronizowane biegi16+1616+1616+1616+1616+1616+16
Szybka skrzyniahydr.hydr.hydr.hydr.hydr.hydr.
Rewersmech.mech.mech.mech.mech.mech.
Prędkość jazdy w km/h1,9-371,9-371,9-371,9-371,9-371,9-37
Max prędkość jazdy km/h404040404040
Wydajność pompy L/min505050505050
Sterownie podnośnikiemmech.mech.mech.mech.mech.mech.
Max udźwig podnośnika/kg415041504150415041504150
Obroty WOM/min540/1000540/1000540/1000540/1000540/1000540/1000
Hamulec tarczowy suchy/mokry      
Sterowanie      
Promień skrętu 2WD/m      
Promień skrętu 4WD/m8,98,98,98,98,98,9
Rozmiar przedniej opony 2 WD      
Rozmiar przedniej opony 4 WD13.6R2413.6R2413.6R2413.6R2413.6R2413.6R24
Rozmiar tylnej opony 2 WD      
Rozmiar tylnej opony 4 WD16.9R3416.9R3416.9R3416.9R3416.9R3416.9R34
Waga 2 WD/kg      
Waga 4 WD/kg401040104010401040104010
Wysokość z kabiną/cm272272272272272272
Długość/cm423423423423423423
Szerokość/cm233233233233233233
Zbiornik paliwa/L125125125125125125
Poziom głośności w kabinie/dB818181787878
Model90100110
Rok2014-2014-2014-
Typ silnika120610061306
Cyl/Turbo/Intercooler4TI4TI4TI
Pojemność/cm3415641564156
Wymiar tłoka/skok(mm)105×120105×120105×120
Max.moc KM/przy obrot.82/220090/2200101/2200
Moment obrotowy370/1400429/1500461/1500
Liczba biegów przód + tył16+1616+1616+16
Zsynchronizowane biegi16+1616+1616+16
Szybka skrzyniahydr.hydr.hydr.
Rewersmech.mech.mech.
Prędkość jazdy w km/h1,9-371,9-371,9-37
Max prędkość jazdy km/h404040
Wydajność pompy L/min50 (60)50 (60)50 (60)
Sterownie podnośnikiemmech.mech.mech.
Max udźwig podnośnika/kg420042004200
Obroty WOM/min540/1000540/1000540/1000
Hamulec tarczowy suchy/mokry   
Sterowanie   
Promień skrętu 2WD/m   
Promień skrętu 4WD/m8,98,98,9
Rozmiar przedniej opony 2 WD   
Rozmiar przedniej opony 4 WD13.6R2413.6R2413.6R24
Rozmiar tylnej opony 2 WD   
Rozmiar tylnej opony 4 WD16.9R3416.9R3416.9R34
Waga 2 WD/kg   
Waga 4 WD/kg405440544054
Wysokość z kabiną/cm274274274
Długość/cm423423423
Szerokość/cm233233233
Zbiornik paliwa/L125125125
Poziom głośności w kabinie/dB787878

Jeżeli posiadasz lub miałeś okazję jeździć tym traktorem podziel się z innymi opinią :

Imię
Oceniany model
Ocena
Opis
Serwis TraktorPedia powstał z myślą o osobach szukających szczegółowych informacji na temat maszyn rolniczych. Głównym założeniem naszego portalu jest zgromadzenie najbardziej przydatnych i kluczowych informacji dla każdego rolnika. Publikowane informacje dotyczą kompletnych danych technicznych ( specyfikacji parametrów ) do takich maszyn rolniczych jak ciągniki ( traktory ), kombajny zbożowe oraz ładowarki teleskopowe. Dane techniczne, które gromadzimy w serwisie pochodzą z informacji publicznie ogólnodostępnych , od samych użytkowników, producentów oraz dystrybutorów i sprzedawców. Przykładamy szczególną uwagę aby publikowane dane techniczne w szczególności specyfikacje techniczne maszyn rolniczych takich marek jak Case IH, Claas, David Brown, Deutz-Fahr, Fendt, Fiat Agri, Fortschtitt, International, JCB, John Deere, Kubota, Lamborghini, Landini,Manitou, Massey Ferguson, McCormick, Merlo, MTZ, New Holland, Renault, SAME, Steyr, Ursus, Weidemann, Valmet, Valtra, Volvo, Zetor były poprawne i aktualne, jednak nawet najlepszym zdarzają się pomyłki, za które przepraszamy i zobowiązujemy się do sukcesywnego usuwania z naszego serwisu. Zachęcamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci, choćby krótkiej opinii na temat posiadanej już maszyny rolniczej. Możemy wspólnie w ten sposób pomóc osobom szukającym konkretnego modelu maszyny rolniczej, ustrzec je przed ewentualnymi bolączkami modelu czy też zachęcić do kupna.
Serwis Traktorpedia.pl wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Privacy Policy